Urologia i chirurgia estetyczna Derm Estetyka Gdynia, ul. Batorego 7/35.
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rejestracja pacjentów
 • Poniedziałek - piątek
  10:00 - 18:00
 • Sobota
  10:00 - 15:00
Przyjęcia pacjentów ustalane są indywidualnie.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane firmy

Derm-Estetyka
ul. Batorego 7/35
81-350 Gdynia
woj. pomorskie

NIP: 7431387711

Formularz kontaktowy

Lokalizacja

Gabinet Medycyny Estetycznej Derm Estetyka znajduje się w centrum Gdyni Śródmieście, przy ul. S. Batorego 7, V piętro, lokal 35.
Jest to nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny znajdujący się po przeciwnej stronie Centrum Handlowego Batory, przechodząc na drugą stronę ulicy Władysława IV. Apartamentowiec zlokalizowany jest na tyłach Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej, przy ulicy Armii Krajowej.
Specjalistyczna Poradnia Chirurgii i Urologii Estetycznej Derm Estetyka znajduje się na ul Armii Krajowej 38-42 w Gdynii.
Realizacja: agencja interaktywna Starterfirm.pl
×

KOMUNIKAT!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemiologicznego spowodowanego pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2) wprowadziliśmy kilka zmian w funkcjonowaniu gabinetu.

W trosce o naszych pacjentów postanowiliśmy:

 1. Zmodyfikować tryb działania naszej kliniki
 2. Wstrzymać planowane zabiegi oraz konsultacje na okres dwóch tygodni
 3. Utrzymać kontrole lekarskie
 4. Zwiększyć odległość między pacjentami w poczekalni
 5. Wprowadzić możliwość przesłania zdjęcia z prośbą o wstępną kwalifikację do zabiegu oraz wycenę.

Zachęcamy do kontaktu z kliniką zarówno pod numerem tel. (+48) 500 430 484 jak i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dołożymy wszelkich starań aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.