Urologia i chirurgia estetyczna Derm Estetyka Gdynia, ul. Batorego 7/35.
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak postępować po zabiegu stulejki? Zalecenia, pielęgnacja i mycie

Stulejka - plastyka napletka

Stulejka, czyli niemożność odprowadzenia napletka to niezwykle częste schorzenie dotykające pacjentów w każdym wieku. Na szczęście istnieją pewne procedury medyczne pozwalające zniwelować ten problem i przywrócić penisowi odpowiednią ruchomość i funkcjonowanie. Zabieg, o który mowa, to chirurgiczne odprowadzenie napletka. Wykonywany jest on jedynie u pacjentów, którzy ukończyli 3 rok życia i wymaga odpowiedniego postępowania pooperacyjnego, które zapewnia utrzymanie odpowiednich efektów zabiegu. Jakie są to zalecenia i jak dbać o penisa po operacji stulejki?

Kontynuuj czytanie

Korekta uszu - o zabiegu, który koryguje odstające lub zbyt duże małżowiny

Otoplastyka - chirurgiczna korekcja uszu u dzieci

Uszy na pierwszy rzut oka nie rzucają się szczególnie w oczy. Jednak w momencie gdy nadmiernie odstają lub są zbyt duże, to zaczynają mocno oddziaływać na cały wygląd twarzy. W takim momencie ten niewielki fragment znajdujący się na naszej twarzy może stać się źródłem wielu kompleksów i utraty pewności siebie. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która ma skuteczne metody na to, aby skorygować uszy. W tym artykule przyjrzymy się bliżej zabiegowi korekty uszy, który może zniwelować odstające uszy lub zbyt duże małżowiny.

uszy

Kontynuuj czytanie

Jak długo trwa zabieg przy użyciu botoksu i czy jest on bezpieczny?

Usuwanie zmarszczek przy zastosowaniu botoksu w Derm Estetyka Gdynia

Zmarszczki i wszelkiego rodzaju oznaki starzenia skóry, to bolączka wielu kobiet, ale i mężczyzn. Każdy chciałby cały czas wyglądać młodo, nie starzeć się. Niestety nie jest to możliwe i z wiekiem każdy się starzeje. Zaczynają się pojawiać zmarszczki, a skóra nie jest już tak elastyczna, jak dawniej. Nabiera się również srogiego wyglądu. Z pomocą wtedy przychodzi botoks.

Kontynuuj czytanie

Leczenie gradówki

Gradówka na powiece

Gradówka to częsta dolegliwość skóry powiek, która może powodować uczucie ucisku i kłucia. Niejednokrotnie mylona jest ona z jęczmieniem. Mimo, że są to dwa różne schorzenia, wymagające innych metod leczenia.

Kontynuuj czytanie

Stulejka u nastolatka

Stulejka u nastolatka Chirurg Gdynia

Uważa się, że problem stulejki dotyka jedynie kilkuletnich chłopców. Dysfunkcja ta może jednak występować nawet u starszych chłopców w wieku nastoletnim, przysparzając kłopotów z oddawaniem moczu i wywołując ból podczas erekcji. Kiedy skonsultować się ze specjalistą, jak wygląda leczenie stulejki i jakie mogą być konsekwencje zaniechania leczenia?

Kontynuuj czytanie

Efekty zabiegu korekcji odstających uszu

Korekcja uszu to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, na przeprowadzenie którego decydują się zarówno dorośli jak i dzieci.  Jest to jedna z tych procedur medycznych, która dzięki niewielkiemu nacięciu jest w stanie znacznie zmienić wygląd pacjenta i podnieść jego samoocenę oraz komfort życia. Dowiedz się, jakie są efekty korekcji uszu i jak należy postępować tuż po operacji.

uszy

Kontynuuj czytanie

Realizacja: agencja interaktywna Starterfirm.pl