Urologia i chirurgia estetyczna Derm Estetyka Gdynia, ul. Batorego 7/35.
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Leczenie gradówki

Gradówka na powiece

Gradówka to częsta dolegliwość skóry powiek, która może powodować uczucie ucisku i kłucia. Niejednokrotnie mylona jest ona z jęczmieniem. Mimo, że są to dwa różne schorzenia, wymagające innych metod leczenia.

Kontynuuj czytanie

Stulejka u nastolatka

Stulejka u nastolatka Chirurg Gdynia

Uważa się, że problem stulejki dotyka jedynie kilkuletnich chłopców. Dysfunkcja ta może jednak występować nawet u starszych chłopców w wieku nastoletnim, przysparzając kłopotów z oddawaniem moczu i wywołując ból podczas erekcji. Kiedy skonsultować się ze specjalistą, jak wygląda leczenie stulejki i jakie mogą być konsekwencje zaniechania leczenia?

Kontynuuj czytanie

Efekty zabiegu korekcji odstających uszu

Korekcja uszu to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, na przeprowadzenie którego decydują się zarówno dorośli jak i dzieci.  Jest to jedna z tych procedur medycznych, która dzięki niewielkiemu nacięciu jest w stanie znacznie zmienić wygląd pacjenta i podnieść jego samoocenę oraz komfort życia. Dowiedz się, jakie są efekty korekcji uszu i jak należy postępować tuż po operacji.

Kontynuuj czytanie

Problem odstających uszu u dziecka

Odstające uszy to problem, z którym zmagają się zarówno dzieci jak i dorośli. Defekt ten, mimo że z pozoru niewielki, może mieć ogromny wpływ na samoocenę dziecka lub nastolatka oraz negatywnie wpływać na jego codzienne relacje z innymi. Często zdarza się, że dziecko lub nastolatek z mocno odstającymi uszami jest wyśmiewane przez rówieśników i wykluczone z kręgu koleżeńskiego. Warto, więc nie lekceważyć tego problemu i pomóc dziecku uporać się z nim. Rozwiązaniem może być korekta odstających uszu.

Kontynuuj czytanie

Kiedy warto wykonać operacje odstających uszu?

efekt korekty uszu w specjalistycznej poradni chirurgii estetycznej w Gdyni

Uszy to ten element naszego ciała, na którym nie skupiamy zbyt dużej uwagi. Przynajmniej do czasu, póki nie zauważymy, że rzucają się one w oczy: są zbyt duże, odstające albo niekształtne. Z czasem takie uszy staja się źródłem jednych z największych kompleksów a ich posiadacz ma nieustanne wrażenie obserwacji i z dnia na dzień zatraca swoją pewność siebie.

Kontynuuj czytanie

Wodniak jądra - czym jest i jak go leczyć?

Wśród chorób męskiego układu rozrodczego możemy wyróżnić między innymi wodniaka jądra. Jest to wypełniona surowiczym płynem torbiel, którą można wyczuć na jądrze, jako miękki, przesuwający się guzek. Choć początkowo nie jest to choroba uciążliwa i utrudniająca normalne funkcjonowanie (nie wywołuje bólu), należy podjąć działania, by uniknąć dalszych powikłań i rozrostu torbieli.

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2
Realizacja: agencja interaktywna Starterfirm.pl